ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE YAPABİLİRİM ?

 

 

Öncelikle iade yapmak istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan emin olunuz.

Etiketi, orijinal kutusu, ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade yapabilirsiniz. Alt iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade yapılamamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün faturasını da mutlaka ürün ile birlikte bize göndermiş olmanız gerekmektedir. Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünlerin iadesi mümkün değildir. Ayrıca iade edeceğiniz ürünlerin faturasının tüm nüshalarını tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Para iadesi olarak gönderilen ürünlerde, iade işlemi gerçekleştirildikten sonra toplam fatura bedeli 1000 TL altına düştüğünde 50 TL kargo parası kesilmektedir. FATURASIZ GÖNDERİLEN SİPARİŞLERİN İADESİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR. 

 

Koşulların uygun olması halinde ürün teslim tarihinden itibaren 14 (ONDÖRT) gün içerisinde ürünleri ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen iade adresine , anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo'nun herhangi bir şubesinden 703360713 nolu müşteri numaramız ile birlikte  "ERDEM FASHION TEKSTİL Firüzköy Mh. Mezarlıküstü Cd. Güney Sk. No:6 Avcılar/İSTANBUL" adresimizi belirterek karşı ödemeli olarak yollayabilirsiniz. 

 

PARA İADESİ YAPILACAK ÜRÜNLER TARAFIMIZA ULAŞTIKTAN SONRA 5 İŞ GÜNÜ İNCELENME SÜRESİ OLMAKTADIR. TARAFINIZA İADENİZ YAPILDI MAİLİ GÖNDERİLDİKTEN SONRA 2-3 GÜN İÇERİSİNDE TARAFINIZA İADE İŞLEMİ YAPILMAKTADIR. GEREKLİ İŞLEMLER YAPILDIKTAN SONRA İADENİZİN HESABINIZA YANSIMA SÜRESİ; KREDİ KARTLARINDA 4-6 İŞ GÜNÜ, HESAP KARTLARINDA 7-14 İŞ GÜNÜ VE HAVALE İLE YAPILAN ÖDEMELERDE İSE 2-4 İŞ GÜNÜDÜR.

 

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iadesi yapılmaz. Ürün iadesi, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

Mesafeli satış sözleşmesine göre internetten veya mobilden satın alınan ürünün iade süresi 14 (ondört) gündür.

 

 

İADE, İPTAL VE TESLİMAT KOŞULLARI

 

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 14 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

  

 

TESLİMAT ADRESİ

 

ERDEM ÇAMAŞIRLARI FABRİKA

Firüzköy Mh. Mezarlıküstü Cd. Güney Sk. No:6

Avcılar/İSTANBUL

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR