ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

TERMAL KADIN

Uzun kol fanila, yarım kol fanila ve termal tayt gibi farklı seçeneklere sahip olan Erdem Çamaşırda vücut ısısını daima dengede tutacak farklı seçeneklere sahip olabilirsiniz. Özellikle kış aylarında üşümek istemiyorsanız tercih edebileceğiniz termal kadın iç giyim ürünleri sayesinde vücudunuzu mükemmel bir şekilde koruyabilirsiniz. Vücudun sıcak ve kuru kalmasına olanak sağlayan termal kadın ürünleri kapsamlı ar-ge çalışmaları sonucunda üretilir. Vücudun su dengesinin korunmasında son derece önemli bir yere sahip olan termal giysiler elastan, polipropilen, polyester, polyamid gibi ham maddelerin karışımından meydana gelir. İçerisinde belirli miktarda merinos yününün de bulunduğu termal kadın giyim ürünleri çift katman, çift iplik veya tek iplik gibi farklı dokuma seçenekleriyle kullanıcılarıyla buluşur.

Günün Her Anında Vücut Isınızı Dengeleyin

Günün her anında tercih edebileceğiniz termal kadın giyim ürünlerini trekking, dağcılık, motosiklet, yelken, kürek, kayak, snowboard gibi faaliyetlerinizde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sadece spor yaparken değil, aynı zamanda günlük olarak da tercih edebileceğiniz termal kadın ürünleri soğuk hava koşullarına karşı dirençli olmanızı sağlar. Spor salonlarında yapılan basketbol veya voleybol gibi spor dalları için de son derece avantajlı olan termal kadın ürünler avcılık ve balıkçılık gibi hobilerinizin de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Vücut ısısının yüzde seksenini vücutta tutan termal kadın  iç giyim ürünleri üşümenizi engeller.

Hızlı Kuruyan Benzersiz Özellik

Bir yandan vücudunuzu korurken bir yandan da dışarı teri atmanızı sağlayan termal kadın giyim ürünlerinde vücudunuzda herhangi bir ıslaklık hissetmezsiniz. Çünkü bu ürünler hızlı bir şekilde kurur. Kullanım esnasında vücudunuzun formuna göre şekillenen ürünler yıkandıktan sonra orijinal formuna tekrar döner. Cildinizi tahriş etmeyen, terletmeyen, hafif ve esnek özellikleri ile ön plana çıkan termal kadın giyim ürünleri son derece avantajlıdır. Gün içinde her nerede olursanız olun vücut ısınızın dengede tutulmasına olanak veren termal kadın  giyim ürünleri içerisinde rahatça hareket edebilirsiniz. Sağladığı ekstra avantajlarla gününüzün sorunsuz geçmesini sağlayan seçenekler hem profesyonel kullanım hem de ev içinde kullanım için idealdir. Kullanım amacınız ne olursa olsun çözümü Erdem Çamaşırda bulacaksınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR